Autoryzowany dealer Yamaha

O nas

O nas

Zapraszamy do autoryzowanych salonów sprzedaży i serwisu silników zaburtowych i skuterów wodnych YAMAHA w Gdyni i Szczecinie.

Dążymy do tego, aby zapewnić naszym Klientom usługi na poziomie przekraczającym ich oczekiwania. Najważniejsza jest dla nas jakość produktów, które oferujemy, serwisu oraz naszych kontaktów z Państwem.
Ponad 30-letnie doświadczenie w połączeniu z wykształceniem i wiedzą naszych pracowników sprawiają, że w każdej sytuacji potrafimy doradzić naszym Klientom i pomóc wybrać optymalne do ich potrzeb rozwiązanie. Jesteśmy solidnym i profesjonalnym partnerem w biznesie.
Firma GRIFFIN GROUP MARINE powstała w 1991 roku.
Dostarczamy sprzęt ratunkowy, pokładowy oraz nawigacyjny i przeciwpożarowy, zarówno na rynek rekreacyjny i profesjonalny. Jesteśmy dystrybutorem łodzi pneumatycznych Zodiac Milpro i Highfield oraz autoryzowanym dealerem silników zaburtowych i skuterów wodnych marki Yamaha.
Zajmujemy się serwisem sprzętu ratunkowego, elektroniki morskiej, sprzętu pokładowego oraz łodzi klasycznych, aluminiowych i pneumatycznych, silników zaburtowych i skuterów wodnych Yamaha.